docieplenia, ocieplenia budynków - BOLIX

КАРТА СТОРІНКИ

Актуальності

BOLIX навчає

 

Експерти фірми BOLIX проведуть серію практичних занять в професійних учбових закладах для дорослих.

У кінці січня, на початку лютого місяця цього року в Професійному Учбовому Закладі для Дорослих „Consultor”, у філіях у Вроцлаві та Валбжиху, експерти фірми BOLIX познайомлять майбутніх спеціалістів з практичними аспектами роботи у вибраній професії.

- Таке навчання дасть можливість студентам отримати глибокі професійні навички, збільшуючи тим самим їх шанси та конкурентноспроможність на ринку праці. Ми прагнемо, щоб усі студенти спеціальності «Монтажник будівельних ізоляцій» могли отримати практичні знання та ознайомитися з найсучаснішими рішеннями, що використовуються при утепленнях будівель – говорить інженер Давід Ухман з фірми BOLIX.

„Професійне навчання для дорослих – новій рівень якості освіти» - це освітній проект, що понад 3 роки реалізується фірмою «Consultor Sp. z o.o.» на підставі договору з Самоврядуванням Нижньосілезького Воєводства, фінансований спільно з Європейським Суспільним Фондом.  Одним з напрямків проекту є співробітництво в процесі навчання у професійних учбових закладах зі спеціалістами будівельної галузі.
 
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua