docieplenia, ocieplenia budynków - BOLIX

КАРТА СТОРІНКИ

Актуальності

Нова лінія фарб для внутрішніх робіт – BOLIX INSIDE

 

Фарби

BOLIX Insights це поєднання естетичних переваг з чудовим покриттям. До складу колеції входять рішення, які прекрасно себе проявляють у визначених типах приміщень. Акрилова фарба Accord ACRYL Perfect, доступна у широкій гамі кольорів забезпечує неповторний індивідуальний клімат, особливо у вітальні чи спальні. Для місць, які часто використовуються (коридори, їдальні, вітальні) призначена латексна фарба Politone ACRYL Plus, котра гарантує стінам підвищену стійкість до мікротріщин, тертя та стирання. Високою стійкістю характеризується також фарба CamertOne LATEX, ідеальна для дитячої кімнати, кухні або ванної. В той же час призначена для стін та стель Sonata ACRYL White створює сніжно-біле матове покриття, повністю покриваючи поверхні у внутрішніх приміщеннях.

і не тільки

Колекція BOLIX Insights доповнюється професійними матеріалами для підготовки основи під фарбування. Використання шпатлівкиPresto ACRYL дає можливість отримати гладку білу естетичну поверхню, яка чудово підходить для нанесення фарби, декоративної штукатурки чи поклейки шпалер. Крім того, Active GRUNT це дуже продуктивний універсальний грунтуючий препарат із наповнювачами, що забезпечує високу адгезію та чудове покриття фарбами для внутрішніх робіт.

Нові пропозиції декоративних матеріалів – це також нові можливості створення цікавих кольорових композицій. Надихаючі кольори навколишнього світу, серед яких можна вибрати світлий беж, лавандову даму, золоте полум’я, вітання весни чи коралове море дозволяють внести у приміщення потрібний настрій. А у випадку коли настрій змінний – час від часу можна змінити декорації. Головне, щоб не занадто часто.

Більше інформації про BOLIX INSIDE у наступних публікаціях, рекламі і на сторінці www.bolix.pl/inside
 
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua